O mně a mé činnosti


Probíhající akce


Připravuji


Proběhlé akce


Ohlasy


Fotogalerie


Kontakty


 

"Ahoj Evičko, cítila jsem se pro kraniálce lehce a naprosto zklidněná.
Penízky posílám a děkuji.
Alena"

"Milá Evo,
z víkendu žiji ještě teď,byl moc prima a joga mě nadchla!
Proto se mnou v květnu určitě počítej.
Moc zdravím a rada Tě uvidím.
Věra F."

"Milá Evi,

moc Tě zdravím a doufám že už je Ti lépe. Ještě jednou moc děkuji za krásný víkend, který jsi pro nás připravila, měla jsi to tentokrát obzvlášť těžké. Všem se nám v Jankách opět líbilo, Věrka je naladěna začít docházet pravidelně na jogu. Mluvila jsem ještě večer se setřenkou a taky byli oba s Petrem nadmíru spokojeni. Dnes jsem skočila z toho našeho malého ráje v Krkonoších, který se dopřáváme 2x ročně, rovnýma nohama do reality , ale posílena natěle i na duchu. Ať je Ti brzy dobře,

Jana"

"Moc děkuji za krásný víkend, který jsi pro nás připravila. Moc hezky jsem si odpočinuly a strávily tak všechny pohodově díky Tvé péči jeden z nejhezčích víkendů v roce. Věřím , že není lehké sama zorganizovat pobyt pro skupinu lidí a ještě sama táhnout celý cvičební program. Perfektně se Ti vše povedlo, my s Ilonou i moje sestřenka s kamarádkou jsme se s Tebou měly báječně.

Jana"

"Musím ti moc poděkovat za včerejší léčivou hodinu jógy. Krásně se mi na ní vše zregenerovalo. Moje nová práce je hodně náročná na chůzi, orientaci a pohyb po Praze. Byla jsem jak rozlámaná a po tvé hodině jógy jsem zase načerpala sílu. Tak ještě jednou moc díky! Jsi šikulka.

Ahoj Jitka"

"Ahoj Evo,
víkend se mi moc líbil, parádně jsem si odpočinula. :-)

Jana"

"Tvoje hodiny jsou prima. Jsi skutecny profik. A tesi me, ze mam prilezitost naucit se od tebe i neco noveho, jako treba dnes tu kolebku. :)

Srdecne zdravim,
Monika"

"Milá Evo,
ráda bych Ti poděkovala za příjemné chvíle, které jsme díky Tobě strávily s naší holčičí partou v červnu v Rabacu.
Dny byly krásné díky příjemnému počasí, průzračnému moři a hlavně díky cvičení jógy pod Tvým vedením. Rozdělení cvičení do dvou vhodných časových termínů nám nebránilo "plácnout se" během dne na kameny jadranských břehů a zároveň nám dalo pocit naplnění našich představ, jak prožít aktivně naši dovolenou. V mnohé z nás zůstala předsevzetí cvičit i nadále a pozdravení každého nového dne cvičením snad v každé z nás. Byl to zkrátka mimořádně příjemný pobyt plný relaxace, protažení těla a pozitivních prožitků.
Díky ještě jednou. A tešíme se na příště.

Marcela
(Iveta, Jana, Bára, Hanka, Dana)"

"Zdravím a děkuji za dnešní krásnou lekci, je mi dobře na duši i na těle :-)
Jana"

"Milá Evi,
díky moc za krásnou hodinu jógy (jsou krásné všechny), i za pozornost, kterou jsi mé dceři při ní věnovala. Ode mě jako mámy by to asi nepřijala - já jsem nebyla ale lepší (to jsou ty ženské energie, o kterých jsme zpívaly).
Jana"

"Ahoj Evi,

dnes jsem na tě myslela a už je to tady. Díky za fotky i za víkend, bylo to bezva. Já šla v pondělí ještě na to své cvičení a musím říct, že jsem se pak cítila tedy dobře protažená. Ne že by mě něco bolelo, ale každý sval cítil, že s ním bylo hnuto. Zdraví Jiřina"


"Ahoj Evi,
děkuji Ti za hezký víkend. Moc se mi to líbilo a dnes jsem se cítila po
těle i po duchu "vyhlazená".
Přeji Ti vše dobré
Eva"

"Milá Evi,
děkuji ti za dnešní skvělou jogu. Těším se na příště.
Magda"

"Dear Eva,
Hannelore is ok. Your massage was very good!!!

Warm regards

Frank & Hannelore Schreier
Dresden."

 

 

 

 

© ing. Eva Hladílková, e-mail, 2014